נטילת קמגרה בשביל הכיף?

קמגרה שיפור ביצועים

במהלך השנים האחרונות יותר ויותר גברים שאינם סובלים כלל מאימפוטנציה לוקחים קמגרה לשם הגברת ההנאה והביצועים והארכת המשגל. מחקרים רבים בשנים האחרונות מראים  שקמגרה עוזרת, והעובדות הן כי גברים לא מעטים נתקלים בבעיות זיקפה בחייהם , מחפשים פתרון לבעייה ומחפשים ויאגרה ללא מרשם מפאת הגיל או הרצון לשמור על דיסקרטיות ופונים לקמגרה. מקור הבעיות אינו זהה בכולם קושי רגשי, נפשי או בעיית בריאות יכולים להשפיע על התפקוד המיני של הגבר. למעשה, בעיות זיקפה פוקדות את כל הגילאים, החל בבעיות הקשורות בחרדת ביצוע הנפוצה בקרב צעירים וכלה בבעיות זיקפה בשל מחלה או שימוש בתרופות בגילאים מבוגרים יותר לכולם עוזרת.חרדת הביצועים – מה זה אומר לנו כך למשל, חרדת ביצוע היא אחת הבעיות המיניות הנפוצות ביותר קמגרה נועדה במיוחד בגלל זה, במיוחד בקרב גברים צעירים. באיזה אופן היא באה לידי ביטוי ומה הגורם פעמים רבות היא מתבטאת בשטח בקשיים ביכולת הזיקפה ובאי מסוגלות לקיים סקס ואז נוטלים כתוצאה מחששות שנוצרים סביב היחסים המיניים, כגון לחצים, מתחים וחרדות מקיום האקט.

איך הג'ל עוזר

קמגרה עוזרת בתהליך, בין אם זה בעיית שפיכה מוקדמת וכיוצא בזה. יש גברים שאף מתקשים להתגבר על הבעיה ביצירת הזיקפה וכך הבעיה נמשכת, לעתים עד כדי סירוב לקיים סקס, המנעות מיחסים זוגיים ואובדן הביטחון העצמי במיטה.
מבין התרופות הנפוצות לטיפול ממשפחת הויאגרה בעלת המרשם,יש עוד תרופות העוזרות לחרדת הביצוע , אך זהו טיפול שונה למטופלים בהתאם לגילם נועדה לכל הגילאים. אצל צעירים נעשה שימוש בטיפול התנהגותי ובמקרה הצורך בתרופות מהקבוצה לה שייכות הקמגרה, הסיאליס והלויטרה קמגרה הכי נפוצה. אצל גברים מבוגרים יותר ניתן להוסיף על תרופות אלה גם אמצעים ממוקדים יותר, כמו באמצעות זריקות מקומיות ובמקרים קשים יותר שימוש בתותבת אולם קמגרה הפיתרון המושלם, מלבד השפעתה הפיזית, ישנה השפעה פסיכולוגית ניכרת על מטופלים. מחקר שפורסם לפני מספר שנים הוכיח כי יכולה לסייע מאוד לגברים הסובלים מבעיות זיקפה המתקשים לשמר מערכות זוגיות. ניתוח תוצאות המחקר העלה כי התרופה שיפרה את הדימוי העצמי שלהם והפחיתה את רמות החרדה והדיכאון בקרבם וכולם המשיכו להשתמש בקמגרה.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 053-9536453