אין אונות ושפיכה מוקדמת – הבעיה והפתרון

אין אונות, או בשמה המוכר אימפוטנציה, היא בעיה בתפקוד המיני. הסובלים מהבעיה מתקשים להגיע לזקפה, אך הבעיה אינה מתבטאת בצורה אחידה אצל כל הגברים. יש אשר אינם מצליחים להגיע לזקפה ויש המצליחים להגיע לזקפה חלקית. הסיבות לכך יכולות להיות נפשיות, הורמונליות ורפואיות. שפיכה מוקדמת היא בעיה אחרת בתפקוד המיני. ישנן הגדרות שונות לשפיכה מוקדמת אך נראה שההגדרה הכי נכונה אומרת שגבר סובל משפיכה מוקדמת במקרים בהם אינו מצליח להחזיק מעמד את הזמן הנדרש בשביל להביא את בת זוגתו לסיפוק. גברים רבים סובלים מבעיות של אין אונות ו/או שפיכה מוקדמת. בעיות אלו משפיעות מאוד על איכות החיים, הביטחון העצמי ומערכות היחסים. קיום יחסי מין הוא דבר חשוב מאוד בחיינו וכל מי שנתקל בבעיות בתחום, בעיות כמו שפיכה מוקדמת ואין אונות אינו מממש את מלוא הפוטנציאל שלו. גברים הסובלים מבעיות אלו אינם מסוגלים לספק מינית את בנות הזוג והדבר משפיע על מערכות היחסים.

כיצד ניתן להתמודד עם בעיות של אין אונות ושפיכה מוקדמת?

לבעיות אלו ישנה השפעה מכרעת על איכות חיינו ולכן גברים הסובלים מהבעיה מחפשים אחר פתרון. לפני כמה עשורים נכנסה לחיינו הויאגרה, ואחריה תרופות אחרות אשר הצליחו לפתור את הבעיה לגברים רבים ובהחלט נחשבות לפתרון טוב, גם בטיפול באין אונות וגם בשפיכה מוקדמת. אך תרופות לבעיות אין אונות ושפיכה מוקדמת מגיעות גם עם רשימה ארוכה של תופעות לוואי ולכן ישנם אנשים אשר מעדיפים להימנע מהן ולחפש אחר פתרונות אחרים ובטוחים יותר.

האם ישנו פתרון טבעי לאין אונות?

במהלך השנים צצו בשוק מוצרים שונים אשר טענו להיות הויאגרה של הטבע, אך למעשה הן נעלמו במהרה מהשוק מכיוון שפשוט לא הביאו תוצאות. אך לאחרונה חדר לשוק הישראלי מוצר חדש בשם קמגרה, מוצר אשר חלקכם אולי נתקלתם בו בתאילנד והוא זכור לכם לטובה. הקמגרה היא תוסף תזונה המגיע בשקיות ג‘ל קטנות והוא מיועד לטפל בבעיות אין אונות ובעיות של שפיכה מוקדמת. זהו מוצר טבעי המביא תוצאות טובות והיתרון הגדול שלו הוא שאין לו תופעות לוואי ואין צורך במרשם רופא.