עם המחירים ההולכים ומתנפחים של התרופות מרשם המשמשות לטיפול בהפרעת זקפה (ED), זה לא מפתיע מדוע לעיתים קרובות אנשים מתקשים לממן לעצמם את התרופות הנדרשות לטיפול בבעיות בתפקוד המיני. הגבר הממוצע פשוט לא יכול לממן תרופות כה יקרות ולעיתים קרובות נותר לו לחפש פתרונות חלופיים.

קיים פתרון חלופי אחר שעוזר בבעיה היקרה הזאת וקוראים לו סילדנאפיל. זהו החומר הפעיל הקיים בויאגרה , ואכן גם בקמגרה- הוא נמכר ומאושר על ידי הFDA ההודי ובתאילנד לטיפול בהפרעת הזקפה ובאימפוטנציה שלהם במחיר נמוך משמעותית בהשוואה לתרופות מותג בעלות שם כמו ויאגרה.

אז מה זה תכלס

אז הסילדנאפיל הזול הזה הוא למעשה מקביל גנרי לויאגרה , אך יעיל באותה מידה מכיוון שיש לו את אותה תרכובת חומר פעיל סילדנאפיל. ההבדל האמיתי היחיד ביניהם הוא שאחד מותג והשני לא.

איך זה עובד

החומר הפעיל עובד על הפעולות של אנזמי ה 5-PDE שלך ומאפשרות שיפור בכמויות הדם הזורם לאיבר המין באמצעות הגברת תחמוצת החמצן ורמות ה GMP שלך וכתוצאה מכך נוצרת זקפה יציבה ובריאה לחדירה.

הוראות שימוש

כאשר משתמשים בתרופה זאת, מומלץ לעקוב אחרי הוראות השימוש המומלצות כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר שניתן. תרופה זו נמכרת במינון מעט גבוה יותר ממה שאתה רגיל למצוא ולכן לטובתך לא כדאי לסטות מהוראות השימוש המומלצות מכיוון שזה יכול להוביל לתופעות לוואי קלות.

מומלץ לקחת את טבליות סילדנאפיל 150 מ"ג עם כוס מים מלאה כ 30-60 דקות לפני הפעילות המינית. במהלך הזמן הזה עדיף להימנע מכמויות גבוהות של אלכוהול ומזונות שומניים מכיוון שזה עלול להשפיע על היעילות ומשך התרופה. הסילדנאפיל  הוא למעשה מקביל גנרי לויאגרה,  אך יעיל באותה המידה מכיוון שיש לו את אותה תרכובת עיקרית פעילה אשר מסומנת כסילדנאפיל. ההבדל האמיתי היחיד בתרופה זו הוא שיש לה מינון מעט גבוה יותר מהרגיל ובכך הוא מאפשר הזדמנות של הקלה בטוחה ויעילה לגברים בעלי מקרים יותר חמורים יותר של הפרעת זקפה. ניתן להשיג את אותו האפקט בנטילת קמגרה בצורתיה השונות כגון בג'ל או בסוכריות, טבליות וכדומה.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 053-9536453