איך קמגרה עוזרת להפרעות זקפה

הפרעת זקפה (ED) היא הפרעה המסווגת כבעיה מינית אשר מונעת מהגבר הגעה למצב של זקפה יציבה וקבועה. זו הפרעה שלא נעים להתמודד עימה ולעיתים נגרמת עקב כמויות גבוהות של לחץ, בחירות לא נכונות באורח החיים ודפוסי אכילה לא בריאים.

במהלך ההתעוררות מינית, העצבים משחררים כימיקלים המגבירים את זרימת הדם לתוך הפין. דם זורם אל עבר איבר המין, עהשוי רקמת שריר ספוגית (קורפוס cavernosum).

במהלך הזקפה, הרקמות הספוגית אוגרת דם.. לחץ הדם בתאים גורם להגברת זרימת הדם, וגורמת לזקפה. כאשר לאדם יש אורגזמה, קבוצה שנייה של אותות עצביים מאותת לרקמות השרירים באיבר המין להחזיר חזרה את זרימת הדם לרמה הנורמלית.

כאשר אינך מגורה מינית, איבר המין רך. גברים עשויים להבחין כי גודל הפין משתנה בחמימות, קור או דאגה; זה נורמלי ומשקף את מאזן הדם שנכנס ועוזב את הפין.

זהו מצב מאוד מביך להיות בו וגברים שאובחנו לעיתים הופכים להיות מדוכאים וסובלים מירידה בביטחון העצמי. זה לא עוזר שתרופות בעלות שם כגון ויאגרה הפכו להיות כה יקרות ובכך מונעות מהאדם הממוצע את החוויה בהקלה יעילה של המצב.כאשר בוחרים בקמגרה, כל הבעיות הללו יכולות להפוך להיות נחלת העבר, מכייון שהתכשיר מכיל  סילדנאפיל שהוא החומר הפעיל בתרופה הידועה ויאגרה.

קמגרה היא תוסף חוקי בעלת אישור  על ידי הFDA ההודי זו משמשת למטרה יחידה של טיפול בהפרעת זקפה ואימפוטנציה ללא צורך במרשם רופא. זה מאפשר לאנשים רבים לקנות קמגרה ולחוות בעצמם עד כמה היא  עוזרת בטיפול לא תרופתי בהפרעת זקפה.

הקמגרה היא למעשה גרסה גנרית של המותג ויאגרה, אם כי היא יכולה להיות יעילה באותה המידה בשל השימוש באותו מרכיב עיקרי בשם סילדנאפיל הקיים בויאגרה

אם אתם מעוננינים בפרטים וייעוץ בקניית קמגרה – התקשרו עכשיו ונשמח לעזור לכם.

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 053-9536453